Стать партнером

Для досвідчених інсталяторів


Для досвідчених інсталяторів, які працюють на ринку понад 3 роки, ми можемо запропонувати свій досвід та власні напрацювання. Вони допоможуть підвищити заробіток на монтажі та обладнанні, яке ви надаєте своїм клієнтам.

Ми пропонуємо обладнання, яке підійде під будь-який сегмент ваших клієнтів. При цьому, маючи ідеальне співвідношення ціна/якість та пропозиція, яку ви не знайдете ніде на ринку. А вигідні умови співробітництва допоможуть заробляти більше.

Для інсталяторів-новачків

Фахівця, який тільки починає свою роботу у сфері інсталяції опалювального обладнання, має набити ще багато шишок і роками вибудовувати та коригувати свою роботу.

Починаючи працювати з нашим обладнанням, окрім якісного та доступного за ціною обладнання, ви отримаєте повну підтримку у продажах та вибудовуванні стратегії свого розвитку. Це допоможе вам з перших днів отримувати гідний прибуток.

Чому *з нами вигідно*


  • Територіальне охоплення
    Мережа наших дилерів покриває практично кожен куточок України та отримати обладнання на складі можна швидко та легко.

  • Правильне обладнання
    Наше обладнання має високу якість, але при цьому найнижча вартість. Переконатись у цьому можна будь-якої миті!

Допомагаємо вирішувати завдання
Завжди допоможемо і вирішимо проблеми, якщо виникли непередбачувані труднощі з обладнанням або його продажем.

Співпраця
Надаємо унікальні та лояльні умови для інсталяторів, які працюють з нами на постійній основі.

Обладнання

Радіатори та комплектуючі

  • Сталеві
  • Біметалеві
  • Алюмінієві

Ми пропонуємо якісні радіатори торгових марок Djoul, DaVinci та Pascal, а також комплектуючі для них.

ОТРИМАТИ

Котли ТТ

Котли марки Pascal – найкращий приклад високої якості української опалювальної техніки. Фахівці в галузі інженерії та машинобудування з радістю підтримають цю точку зору. Обладнання має серйозні технічні показники та повністю відповідає європейським стандартам якості.

Отримати

Тепла підлога

Основою електричної теплої підлоги Djoul є нагрівальний кабель або плівка. Вони мають багатошарову ізоляцію з високими показниками міцності і мають антикорозійні властивості. Використовуючи систему Djoul, ви отримуєте високоефективну, довговічну та безпечну систему «тепла підлога».

Отримати

Трубы и фитинги ППР

У виробництві пропіленових труб Djoul використовуються кілька унікальних технологій: застосування базальтового волокна при армуванні труб, зшивання поліетилену пучком електронів, з’єднання алюмінієвого прошарку за допомогою лазера та інші.

Отримати

Запорная арматура

Запірна арматура служить для перекриття потоку середовища і поділяється на такі популярні види – кульові крани, різні затвори, вентилі та клинові засувки.

Отримати

Канализация

Труби ПВХ каналізаційні призначені для відведення стічної води у внутрішніх та зовнішніх мережах. Ці труби виготовляються відповідно до стандартів TS 275-1, EN 1326-1, DIN 19531. Це труби, які використовуються у багатоповерхових будинках, лікарнях, школах, промислових будівлях, у внутрішніх та зовнішніх мережах.

Трубна ізоляція

Трубна ізоляція із спіненого каучуку використовується для термозахисту пластикових, сталевих та мідних трубопроводів. В асортименті трубної ізоляції можна знайти оболонки для труб діаметром від 6 до 160 мм. Для труб більшого діаметру, стиків, ємностей та систем не круглого перерізу використовується листова та рулонна каучукова ізоляція.

Трохи про нас
consulting offer

Давайте обсудим *условия сотрудничества*