Стать партнером

Як вибрати радіатор?

01.05.2020

Одним із важливих факторів при виборі радіатора є матеріал, з якого він виготовлений.

Найчастіше використовуються такі види радіаторів:

  • чавунні;
  • сталеві;
  • алюмінієві;
  • біметалічні.

Перший тип давно вийшов із використання. Це старі радіатори, які були поширені за радянських часів. Нині чавун перестав використовуватися у виробництві.

Сталеві (або панельні) радіатори найбільше підійдуть для приватного будинку. Вони відрізняються різними варіантами підключення до системи опалення: як у традиційну, так і в однотрубну. Крім того, їх можна легко монтувати — кріплення панельних радіаторів дозволяє надійно прикріпити їх до стіни або підлоги.

Якщо говорити про вибір між алюмінієвими та біметалевими радіаторами, потрібно враховувати рекомендовані сфери їх застосування.

  • Алюмінієві модифікації кращі в автономних комунікаціях з невисоким робочим тиском і гарною якістю теплоносія. До того ж вони відрізняються високою тепловіддачею, сучасним дизайном і невеликою вагою, що полегшує монтаж.
  • Біметалеві модифікації можна віднести до універсальних. Вони за своїми технічними характеристиками підходять для обох типів опалювальних мереж. Такі радіатори вільно витримують високий тиск — до 40 атмосфер, стійкіші до агресивних середовищ. Тому і в будинку, і в квартирі прослужать на 5-10 років більше, ніж модифікації з алюмінію.

У Світ Тепла ви можете підібрати необхідні модифікації опалювальних приладів, а наш експерт підкаже оптимальний варіант для тих чи інших умов експлуатації з гарантією довговічності.