Svit Tepla | информация о компании по производству и продаже отопительного оборудования
Київський шлях, 117 Київська обл., Велика Олександрівка 08320
+380673444434 info@svit-tepla.ua Пн.-Пт 08:00- 17:00
Київський шлях, 117 Київська обл., Велика Олександрівка 08320
+380673444434 info@svit-tepla.ua Пн.-Пт 08:00- 17:00
+38 (067) 344-44-34
RU

Кожен дилер має ексклюзивні права у своєму регіоні

Для диллерів Для диллерів
Для диллерів

Товари для покупців з різною купівельною спроможністю

Наша продукція має як недорогі моделі, так і моделі для люксового сегменту. Ми задовольняємо потреби будь-якого покупця.

Для диллерів

Супровід на кожному етапі співпраці:

 • Закупівля

  Працюємо безпосередньо з найкращими заводами по всьому світу. Завдяки цьому Ви можете придбати необхідне обладнання найвищої якості за мінімальною ціною.

 • Доставка та оплата

  Прямі поставки із заводів прямо до дистриб'юторів у будь-якому куточку України. Замовте товар сьогодні та отримайте його завтра. Оплачуйте замовлення готівкою або за безготівковим розрахунком.

 • Робота з асортиментом

  Надаємо абсолютно все, що потрібно для монтажу систем опалення, водопостачання та каналізації. Володіємо торговими марками: DJOUL, DaVinci, Paskal. Ексклюзивно представляємо в Україні 5 світових брендів.

 • Бухгалтерія та консультація

  Інсталятор – у центрі уваги. Консультуємо з усіх питань. Навчаємо, як гарантовано заробити на підборі обладнання. Надаємо можливість купити товар за місцем у регіонального дилера

Для диллерів

Єдина цінова політика та найнижча ціна в ніші

Для нас важливо, щоб ціни на наші товари не демпінгували. Ми гарантуємо нашим дилерам єдину ціну на наші товари.

Ми імпортуємо великі партії і завдяки цьому пропонуємо дилерам найнижчу ціну в ніші

Понад 30 дилерів у регіонах України

Ми працюємо з дилерами по всій Україні, активно навчаємо та надаємо підтримку нашим партнерам. Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте повний цикл супроводу від первинної консультації до закриття документальних питань.

ukraine

Нашим дилерам ми пропонуємо:

 1. Найнижча ціна в ніші та відстрочка платежу

  Завдяки прямій співпраці з виробництвом ми можемо пропонувати найнижчі ціни у ніші. Для постійних дилерів ми пропонуємо послугу відстрочення платежу.

 2. 90% продукції вже сьогодні є на складі

  Ми завжди стежимо за тими продуктами, яких потребує ринок. Тому на наших складах завжди доступні найпопулярніші моделі. Вам не потрібно додатково чекати ще 2-3 тижні.

 3. Безкоштовна доставка

  Завдяки об'ємним закупівлям ми можемо запропонувати вам безкоштовну доставку. Для будь-якого обсягу та будь-якого товару.

 4. Широкий асортимент та різні цінові сегменти

  У нас ви зможете знайти не тільки відповідні моделі радіаторів, а й повноцінні системи теплої підлоги, твердопаливні котли та комплектуючі до них. І що менш важливо – у різних цінових сегментах.

 5. Допомога у продажах

  Ми допоможемо визначити потрібний вам продукт і проконсультуємо, який краще підібрати для вашого випадку. Надамо доступ до аналітики ринку та популярних моделей.

 6. Супровід бухгалтерії

  Навчаємо як правильно вести бухгалтерію та вести облік усіх покупок. Допоможемо визначити можливу прибутковість на перших етапах роботи.

Рекламна підтримка

Рекламная поддержка

Сучасний ринок обладнання та матеріалів для інженерних систем дуже насичений та відрізняється високою конкуренцією. Щоб успішно працювати на ньому, необхідно вирішувати не лише технічні, організаційні, а й маркетингові завдання.

Бажаєте стати дилером?

Дізнайтеся про умови, які ми можемо запропонувати вам

Для диллерів

Як пройшла перша зустріч клубу бро

Для диллерів

Приєднуйтесь до клубу
БРО: Великий Ринок Опалення

Це потужна команда з різних людей, які прагнуть великих цілей. У кожного вони свої, але нас всіх об'єднує одне прагнення – розвивати бізнес.

Детальніше

Дізнайтесь більше про нас у нашому блозі

Всі новини