UA

По розділах

По разделам
Радіатори
Котли
Тепла підлога
Запорна арматура
Каналізація
Ізоляція
Труби і фітинги
Радіатори
Котли
Тепла підлога
Запорна арматура
Каналізація
Ізоляція
Труби і фітинги
thumb-image-243992
15.10.2021
Очищення каналізації: як позбутися засмічення
Засмічення каналізації призводить до неприємної проблеми — поки труби залишаються непрохідними, користуватися системою неможливо. Для прочищення використовують кілька методів та їх комбінації, підбираючи реагенти та обладнання таким чином, щоб усунути забруднення без шкоди для магістралі.
thumb-image-243994
12.10.2021
Діагностика труб каналізації: умови та правила ревізії
Проблеми із системою каналізації одні з найнеприємніших. Несправності можуть бути пов'язані як з експлуатацією, так і з помилками, допущеними під час будівництва або в процесі реконструкції. Як наслідок — постійні аварії та систематичні засмічення системи.
thumb-image-243996
28.09.2021
Вентиляція Defro air
Організація вентиляції в будинку із заміною відпрацьованого повітря свіжим не просто покращує комфорт для мешканців. Система дбає про здоров'я, забезпечуючи людей киснем. Звичайне обладнання кондиціонування — не найекономічніший варіант створення сприятливої атмосфери, але він має альтернативу — припливно-витяжну установку з рекуперацією тепла.
thumb-image-243998
15.09.2021
Звіт з ринку обладнання для опалення січень-липень 2021
Компанія «Світ Тепла» щорічно складає звіт, що дозволяє ознайомитися з динамікою розвитку ринку теплообладнання та його експорту. Завдяки цій інформації дилери та інвестори зможуть визначити для себе найбільш вигідний сегмент для співпраці – експортерів, бренди, ґрунтуючись на тому, яке обладнання є кращим серед покупців.
thumb-image-244000
26.08.2021
Польський газовий котел Defro та його переваги
Коли мова заходить про ефективне обладнання для опалення, газовий котел займає одне з провідних місць. Він досить компактний, що не потребує обладнання окремого приміщення, і має високу продуктивність. Газовий котел польського виробника Defro – чудовий вибір.
thumb-image-244002
15.08.2021
Defro - тепловий насос для опалення
Останні кілька років популярність теплових насосів істотно зросла. Адже вони – екологічні та економічні. Така система обходиться вдвічі, а іноді й утричі дешевше, ніж опалення дровами. А тепловий насос, ціна якого значно нижча, ніж газового котла, виправдовує витрачені на нього гроші. Продукція польського виробника Defro – один із найкращих варіантів на ринку.
thumb-image-244004
30.07.2021
Котел Defro - бездоганна польська якість!
Установка котла - актуальна тема в сучасних умовах, коли будинок потрібно забезпечити теплом, і не віддати всі свої кровні, сплативши за газ рахунки.
thumb-image-244006
15.07.2021
Твердопаливний котел: який обрати для опалення будинку?
Комфортне життя важко уявити без тепла та затишку в будинку. Але висока вартість опалення у холодну пору року змушує шукати альтернативні методи. Одним із яких є встановлення твердопаливного котла. Який з них може стати ідеальним варіантом для вашого будинку, розбиратимемо далі.