UA

Котел Defro - бездоганна польська якість!

30.07.2021
thumb-image-24386
Установка котла - актуальна тема в сучасних умовах, коли будинок потрібно забезпечити теплом, і не віддати всі свої кровні, сплативши за газ рахунки.

При цьому важливо також вибирати виробника, який крокує в ногу з часом та постійно вдосконалює свою продукцію. Саме такою є польська компанія Defro.

Основа їхньої лінійки з 2004 року – твердопаливний котел. Він може бути традиційного горіння, пелетний, з автоматичною подачею палива, піролізний.

Такий опалювальний котел може використовуватися для подачі тепла до приміщень площею від 100 до 2500 кв.м, що дає можливість використовувати його як у побутових, так і промислових масштабах.

Основа конструкції виготовлена із листової сталі 4-5 мм, а внутрішній теплообмінник – 5-6 мм. Також у Defro є моделі підвищеної потужності, у яких цей показник дещо більший – 8 мм.

При цьому передбачено використання різних видів палива:

  • дрова;

  • пелети;

  • вугілля;

  • тирса;

  • відходи зернових культур.

Польські котли мають досить високий показник ККД – до 91%, а виробник надає повну гарантію, терміном на 5 років.

Польські котли мають досить високий показник ККД – до 91%, а виробник надає повну гарантію, терміном на 5 років виробляються у двох варіантах: з ручним завантаженням та автоматичною подачею палива. 

Ручне завантаження

У цій лінійці представлені моделі, які можуть працювати на природній подачі повітря без використання електроенергії.

Котел дефро з ручним завантаженням виготовлений із міцної сталі, має заводську адаптацію під різні види автоматики. Управління тягою відбувається вручну або за допомогою механічних термостатів. 

Ручне завантаження вимагає постійного контролю за згорянням палива, але плюс у тому, що такий котел працює на будь-якому його виді, що робить використання більш економічним – можна придбати паливо, яке підходить за ціною та доступне в момент необхідності.

Якщо ви вирішили купити твердопаливний котел з ручним завантаженням, пам'ятайте, що незважаючи на простоту, такі моделі виготовлені з урахуванням усіх сучасних вимог і забезпечують максимальне отримання тепла з палива. 

З автоматичною подачею

Польські котли defro з автоматичною подачею мають спеціальний бункер, де зберігається запас палива. У міру згоряння воно подається в топку, що дозволяє підтримувати стабільну температуру та продовжити процес горіння від однієї закладки до 5 діб.

Як ізоляційний матеріал, що захищає від високих температур у процесі роботи котла, використана мінеральна вата. Тому можна не боятися опіків, торкаючись металевих деталей 

Система продумана таким чином, що повітря подається багатоточково та безпосередньо до палива, що спалюється. Це гарантує рівномірне згоряння.

Додатково польські твердопаливні котли можуть оснащуватися датчиками виявлення та гасіння пожежі всередині бункера, сенсорними контролерами, зовнішнім регулятором. 

Автоматика для котла Дефро чітко контролює кількість вугілля, що подається, і доступ повітря, дозволяючи заощадити до 30% палива. 

 

 

У нас ви можете придбати різні моделі твердопаливних котлів Defro для дому, офісу, складу, виробництва. Ознайомтеся з каталогом, а наші менеджери проконсультують та допоможуть підібрати відповідну модель.