Стати партнером

Товари для покупців з різною *купівельною спроможністю*

Наша продукція має як недорогі моделі, так і моделі для люксового сегменту. Ми задовольняємо потреби будь-якого покупця.

Супровід на кожному етапі *співпраці:*

 1. Закупівля
  Працюємо безпосередньо з найкращими заводами по всьому світу. Завдяки цьому Ви можете придбати необхідне обладнання найвищої якості за мінімальною ціною.
 2. Доставка і оплата
  Прямі поставки із заводів прямо до дистриб’юторів у будь-якому куточку України. Замовте товар сьогодні та отримайте його завтра. Оплачуйте замовлення готівкою або за безготівковим розрахунком.
 3. Робота з асортиментом
  Надаємо абсолютно все, що потрібно для монтажу систем опалення, водопостачання та каналізації. Володіємо товарними знаками: DJOUL, DaVinci, Paskal. Ексклюзивно представляємо в Україні 5 світових брендів.
 4. Бухгалтерія та консультація
  Інсталятор – у центрі уваги. Консультуємо з усіх питань. Навчаємо, як гарантовано заробити на підборі обладнання. Надаємо можливість купити товар за місцем у регіонального дилера.

Єдина цінова політика та *найнижча ціна в ніші*

Для нас важливо, щоб ціни на наші товари не демпінгували. Ми гарантуємо нашим дилерам єдину ціну наших товарів.

Ми імпортуємо великі партії і завдяки цьому пропонуємо дилерам найнижчу ціну в ніші.

Понад 30 дилерів у регіонах *України*

Ми працюємо з дилерами по всій Україні, активно навчаємо та надаємо підтримку нашим партнерам. Співпрацюючи з нами Ви отримаєте повний цикл супроводу від первинної консультації до закриття документальних питань.

Нашим дилерам *ми пропонуємо:*

 • Найнижча ціна в ніші
  Завдяки прямій співпраці з виробництвами, ми можемо пропонувати найнижчі ціни у ніші.
 • 90% продукції вже сьогодні є на складі
  Ми завжди стежимо за тими продуктами, яких потребує ринок. Тому на наших складах завжди доступні найпопулярніші моделі. Вам не потрібно додатково чекати ще 2-3 тижні.
 • Безкоштовна доставка
  Завдяки об'ємним закупівлям ми можемо запропонувати вам безкоштовну доставку. Для будь-якого обсягу та будь-якого товару.
 • Широкий асортимент та різні цінові сегменти
  У нас ви зможете знайти не тільки відповідні моделі радіаторів, а й повноцінні системи теплої підлоги, твердопаливні котли та комплектуючі до них. І що не менш важливо – у різних цінових сегментах.
 • Допомога у продажах
  Ми допоможемо визначити потрібний вам продукт і проконсультуємо, який краще підібрати для вашого випадку. Надамо доступ до аналітики ринку та популярних моделей.
 • Гарантований заробіток
  Ми контролюємо територіальні продажі та ціну в інтернеті – це дозволить вам стабільно заробляти на нашому товарі.

Рекламна *підтримка*

Сучасний ринок обладнання та матеріалів для інженерних систем дуже насичений і вирізняється високою конкуренцією. Щоб успішно працювати на ньому, необхідно вирішувати не тільки технічні, організаційні, а й маркетингові завдання.
*Бажаєте стати дилером?*

Дізнайтеся про умови, які ми можемо запропонувати вам

  Як пройшла перша *зустріч клубу БРО*

  Приєднуйтесь до клубу
  *БРО: Великий Ринок Опалення*

  Це потужна команда з різних людей, які прагнуть великих цілей. У кожного вони свої, але всіх нас об’єднує одне прагнення – розвивати бізнес.

  Детальніше

  Дізнайтесь більше про нас *у нашому блозі*

  Всі новини
  Очищення каналізації: як позбутися засмічення
  15.10.2021
  Очищення каналізації: як позбутися засмічення

  Засор каналізації призводить до неприємної проблеми – поки труби залишаються непрохідними, користуватися системою неможливо. Для прочищення використовують кілька методів та їх комбінації, підбираючи реагенти та обладнання таким чином, щоб усунути забруднення без шкоди для магістралі. Як позбутися засмічення До утворення пробок призводить попадання дрібного та великого сміття, а також органічні відходи, пов’язані з життєдіяльністю людини. […]

  Діагностика труб каналізації: умови та правила ревізії
  10.10.2021
  Діагностика труб каналізації: умови та правила ревізії

  Проблеми із системою каналізації одні з найнеприємніших. Несправності можуть бути пов’язані як з експлуатацією, так і з помилками, допущеними під час будівництва або в процесі реконструкції. Як наслідок — постійні аварії та систематичні засмічення системи. Навіщо потрібна діагностика Перевірка стану допомагає запобігти глобальним несправностям. Діагностику проблем проводять за допомогою відеообладнання зсередини системи. Метод використовують у […]

  Звіт з ринку обладнання для опалення січень - липень 2021
  15.09.2021
  Звіт з ринку обладнання для опалення січень – липень 2021

  Компанія «Світ-тепла» щорічно складає звіт, що дозволяє ознайомитися з динамікою розвитку ринку теплообладнання та його експорту. Завдяки цій інформації дилери та інвестори зможуть визначити для себе найбільш вигідний сегмент для співпраці – експортерів, бренди, ґрунтуючись на тому, яке обладнання є кращим серед покупців. Ми завжди відкриті до співпраці, і ми маємо чим пишатися. Цей звіт, […]