Стати партнером

Товари для покупців з *різною купівельною спроможністю*

Наша продукція має як недорогі моделі, так і моделі для люксового сегменту. Ми задовольняємо потреби будь-якого покупця.

Постійне навчання та підтримка

Наші інсталятори завжди потрібні. Ми постійно вкладаємо наші сили та час у навчання та розвиток, щоб ви мали доступ до найкращих рішень на ринку.

Детальніше

Швидкий старт, підтримка вашого бізнесу

Ми зацікавлені в тому, щоб ваш старт був успішним, а бізнес прибутковим.

З нами ви зможете уникнути більшості помилок, які роблять початківці інсталятори завдяки досвіду, яким ділимося з нашими партнерами.

Інсталяторам *ми пропонуємо:*

 • Різні цінові сегменти
  У нас ви зможете підібрати продукцію, виходячи з бюджету вашого клієнта – ми пропонуємо найнижчі ціни в ніші, не жертвуючи при цьому якістю продукції.
 • Продукція завжди на складі
  Ми завжди стежимо за тими продуктами, яких потребує ринок. Тому на наших складах завжди доступні найпопулярніші моделі. Вам не потрібно додатково чекати ще 2-3 тижні.
 • Широкий асортимент
  У нас ви зможете знайти не тільки відповідні моделі радіаторів, але і повноцінні системи теплої підлоги, твердопаливні котли та комплектуючі до них.
 • Навчаємо заробляти більше
  Розкажемо як інсталяторам можна заробляти більше. Скільки потрібно витратити часу, які потрібні інвестиції, як можна покращити основні навички та які моделі продукції краще пропонувати клієнтам.
 • Розкажемо як вибудовувати стосунки з клієнтом
  Один із важливих аспектів роботи – спілкування з клієнтом. Ми на власному досвіді розповімо, як правильно вибудовувати роботу з клієнтом. Чи потрібний договір, як працювати з відмовами, як працювати з оплатою та багато іншого.
 • Необхідний пул інструментів та продукції
  Якщо ви новачок, ми з радістю підкажемо, що вам потрібно для правильного початку роботи. Які інструменти стануть у нагоді в роботі щодня і яка продукція знадобиться на кожному об'єкті.
*Розкажемо всі деталі* співпраці з інсталяторами
та відповімо на всі питання

Залишіть дані і ми передзвонимо